GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Krokomierze

Jeżeli masz wśród swoich znajomych amatora fitnessu i biegania, dobrym pomysłem na prezent będzie krokomierz elektroniczny. To niezwykle praktyczne urządzenie, z którego można korzystać w czasie każdego treningu biegowego. Najprostsze modele kosztują nie więcej niż kilkanaście złotych, za bardziej złożone akcesoria, z wbudowanym wyświetlaczem LCD dla spalonych kalorii oraz licznikiem kroków, zapłacimy ok. 50zł.

Aktywne filtry

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Krokomierze – prezent nie tylko dla biegacza

Z krokomierza może korzystać każdy. To funkcjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy kontrolować naszą codzienną aktywność. Na pewno nie raz zastanawiałeś się, czy nie prowadzisz zbyt biernego trybu życia. Stosując krokomierz, możesz sprawdzić, czy twoje obawy odnośnie do prowadzonego stylu życia są słuszne i potrzebujesz więcej ruchu. Chyba warto przeznaczyć kilkanaście złotych na akcesorium, które pomoże nam odzyskać sprawność i poczuć się lepiej.

Krokomierze do biegania

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli krokomierzy dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dużą popularnością cieszą się modele z funkcją siedmiodniowej pamięci ilości kroków. W zależności od wariantu możemy przyczepiać je do ubrania na specjalny klips bądź też nakładać na nadgarstek. Oczywiście, wybierając model, warto zwrócić uwagę na jego wielkość – najlepiej, aby był lekki i miał niewielkie rozmiary. Większe krokomierze mogą być niewygodne w użytkowaniu i przeszkadzać podczas wykonywania ćwiczeń.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj