GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Torby na ramię z nadrukiem bawełniane - idealne na zakupy!

Nie jest tajemnicą, że reklama stanowi podstawę sukcesu. Można ją umieścić na folderach reklamowych, w lokalnej prasie, nadać w radio czy w telewizji, ale warto też skusić się na bardziej nieszablonowy projekt, jakim jest bawełniana torba na zakupy z logo firmy. Logo, zachęcające do skorzystania z oferty danego przedsiębiorstwa, może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli nadrukować je na zszytym materiale, który służy do tak prozaicznej poniekąd czynności, jaką są sprawunki. Robią je przecież wszyscy, a podczas ich robienia zwraca się uwagę na to, do czego wkładają zakupione produkty inni konsumenci.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 304 pozycji

Bawełniane torby na zakupy – skutecznie noszą reklamy

Materiałowe torby na zakupy są bardzo wygodne w użyciu i znakomicie spełniają swoją funkcję, dlatego interesują wiele osób. Także z tego względu, że zamiast nieść je w ręce, wystarczy, idąc, przewieszać raz przez jedno ramię, raz przez drugie. Ta naprzemienność obarczania ramion nie zaszkodzi tak bardzo plecom, a niesiony ciężar wyda się o niebo lżejszy i na pewno bardziej odciąży kręgosłup, niż gdyby nieść siatkę w dłoni. Ponadto towar o większej ilości kilogramów nie rozerwie materiału.

Wyróżnij swoją firmę torbą bawełnianą z własnym nadrukiem!

Torba bawełniana na ramię z własnym nadrukiem nie tylko może odciążyć kręgosłup, ale przyczynia się także do nienadwerężenia portfela. Posiadanie jej uwalnia od potrzeby częstego zakupu zwykłych reklamówek, które trzeba nabywać za każdym razem, gdy foliówka kupiona poprzednio się rozedrze lub gdy zapomnimy jej wziąć. Z kolei materiał nie jest narażony na nieprzewidziane rozdarcia. To więc doskonałe rozwiązanie, które już dawno wzięło pod uwagę wiele osób, świadomych tego, że zabrudzony materiał wystarczy wyprać i znów będzie wyglądał czysto.

Nasze produkty wykonane nie tylko z bawełny, ale także z polipropylenu czy z juty. Wśród dużego wyboru bardzo cenione i praktyczne rozwiązanie stanowi składana torba na zakupy, którą można złożyć, schować do torebki, plecaka czy walizki, gdzie nie będzie przeszkadzać, i mieć ją zawsze pod ręką, by sięgnąć po nią podczas nieplanowanych czy planowanych okoliczności. W ofercie znajdują się wersje z krótszymi i z dłuższymi rączkami, co pozwala na dostosowanie modelu do indywidualnych potrzeb Klienta, a także torebka miejska – worek. Na każdej można nadrukować właściwe logo.

Bądź trendy z torebką miejską opatrzoną logo

Bogata oferta sprawia, że jest w czym wybierać. Dostępne są między innymi szyte na zamówienie torby na zakupy z własnym nadrukiem z mocnego laminowanego polipropylenu, gdzie czas realizacji zamówienia wynosi ponad 60 dni. Co istotne, wykorzystany materiał w 80% pochodzi z recyklingu butelek PET. W naszym sklepie są też modele z kieszeniami wewnątrz lub na zewnątrz, które przydadzą się jako miejsce na portfel lub na inne drobiazgi, model z uchwytem na klucze, czy z naszytą kieszonką obszytą lamówką, który możemy złożyć, otrzymując praktyczny portfelik.

Doskonałym rozwiązaniem na większe i ciężkie sprawunki są wózki na kółkach ze składaną podstawką, będące dużym udogodnieniem dla osób, które nie powinny lub nie mogą niczego dźwigać, a na pikniki czy wypady za miasto nada się materiałowa torebka miejska - worek. Wszystkie oferowane przez nasz sklep artykuły wyróżniają się wysoką jakością i wytrzymałością. Można je wybrać, a potem przekonać się, że zakupy wcale nie muszą być nudne, a wprost przeciwnie – kolorowe i nietypowe, zwłaszcza jeśli zabierzemy ze sobą torbę, która nadrukowanym na niej logo będzie wyróżniać się z tłumu.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 90kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 97,00 zł

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Realizacja

Realizacja

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj