Lista produktów marki SENATOR

Od 90 lat firma SENATOR jest gwarantem jakości, innowacyjności i zrównoważonego wzrostu. Nadal aktualna pozostaje główna zasada przyjęta przez założycieli firmy: „Wyróżniające się pomysły i produkty”. Duch innowacyjności oraz chęć bycia zawsze o jeden krok przed konkurencją trwają niezmiennie. Z tych powodów nieustannie odwołujemy się do dziesiątków lat tradycji i doświadczenia. Godzenie za sobą ekologii i ekonomii jest celem stawianym sobie przez wszystkie działy firmy SENATOR i urzeczywistnianym poprzez podejmowane przez nie działania. Elementem naszego rygorystycznego systemu zarządzania ekologicznego jest poddawanie naszych procesów stałym inspekcjom, wdrażanie nowo zdobytej wiedzy i aktywne dostosowywanie naszych działań do ważnych zmian. Do produkcji naszych artykułów wykorzystujemy jedynie te surowce, które przeszły kompleksową kontrolę pod względem ich ekologicznej przydatności. Nasze surowce i procesy produkcyjne dobieramy w taki sposób, aby wyeliminować materiały niebezpieczne i nadmierne zużycie wody, oraz aby wykorzystywać materiały biodegradowalne i nadające się do recyclingu. W związku z tym stosujemy się do przepisów rozporządzenia Unii Europejskiej REACH, które określa, iż z początkiem 2018 r. wykorzystywane będą mogły być jedynie przetestowane i zarejestrowane substancje chemiczne. Firma SENATOR otrzymała certyfikat ISO 9001, co potwierdza, że jakość wszystkich jej produktów została przetestowana i spełnia wymogi stawiane przez certyfikat. Ponadto przyjęła ona na siebie odpowiedzialność za swoich pracowników oraz środowisko w ramach własnego programu Społecznej odpowiedzialności biznesu oraz będąc członkiem międzynarodowej Inicjatywy na rzecz zgodności ze standardami społecznymi w biznesie (BSCI).

Od 90 lat firma SENATOR jest gwarantem jakości, innowacyjności i zrównoważonego wzrostu. Nadal aktualna pozostaje główna zasada przyjęta przez założycieli firmy: „Wyróżniające się pomysły i produkty”. Duch innowacyjności oraz chęć bycia zawsze o jeden krok przed konkurencją trwają niezmiennie. Z tych powodów nieustannie odwołujemy się do dziesiątków lat tradycji i doświadczenia. Godzenie za sobą ekologii i ekonomii jest celem stawianym sobie przez wszystkie działy firmy SENATOR i urzeczywistnianym poprzez podejmowane przez nie działania. Elementem naszego rygorystycznego systemu zarządzania ekologicznego jest poddawanie naszych procesów stałym inspekcjom, wdrażanie nowo zdobytej wiedzy i aktywne dostosowywanie naszych działań do ważnych zmian. Do produkcji naszych długopisów plastikowych i innych artykułów wykorzystujemy jedynie te surowce, które przeszły kompleksową kontrolę pod względem ich ekologicznej przydatności. Nasze surowce i procesy produkcyjne dobieramy w taki sposób, aby wyeliminować materiały niebezpieczne i nadmierne zużycie wody, oraz aby wykorzystywać materiały biodegradowalne i nadające się do recyclingu. W związku z tym stosujemy się do przepisów rozporządzenia Unii Europejskiej REACH, które określa, iż z początkiem 2018 r. wykorzystywane będą mogły być jedynie przetestowane i zarejestrowane substancje chemiczne. Firma SENATOR otrzymała certyfikat ISO 9001, co potwierdza, że jakość wszystkich jej produktów została przetestowana i spełnia wymogi stawiane przez certyfikat. Ponadto przyjęła ona na siebie odpowiedzialność za swoich pracowników oraz środowisko w ramach własnego programu Społecznej odpowiedzialności biznesu oraz będąc członkiem międzynarodowej Inicjatywy na rzecz zgodności ze standardami społecznymi w biznesie (BSCI).

Mniej
Pokazano 1-24 z 63 pozycji
Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj