Zestaw na biurko Stripe Soft Black

HAD808A
Realizacja do 10 dni
1 320,00 zł
Brutto

Ubierz swoje domowe lub biurowe biurko w odrobinę luksusu! Nowoczesny zestaw biurowy wykonany z mieszanki miękkich i słojowych tekstur składa się z wygodnej podkładki na biurko, stojaka na iPhone'a / iPada przeznaczonego do schowania kabla ładującego, miękkiej podkładki pod mysz i uchwytu na notatkę A6. Dzięki swojej sile magnetycznej zarówno podkładka na biurko, jak i uchwyt na notatki pomogą Ci uporządkować biurko w doskonały sposób, a zakrzywiona powierzchnia pozwoli na zabezpieczenie długopisów. Wymiary są następujące: Podkładka na biurko: 62 * 48 cm, podstawa na iPhone'a: 8 * 8 * 5 cm, Uchwyt na notatkę: 16,5 * 12,5 cm, Podkładka pod mysz: 24,5 * 16,5 cm.

Waga: 1700

Wymiar: 620 x 480 x 5 mm

Materiał: drewno, poliuretan

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

50 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj