Kalendarz z babusa wieczny

2226313
Realizacja do 7 dni
51,00 zł
Brutto

Prosta konstrukcja i naturalne materiały nadają mu modny, minimalistyczny eco-design.Taki drewniany kalendarz to doskonały spsób na bycie bardziej zero-waste, czyli produkowanie mniejszej ilości odpadów. Ten kalendarz nigdy nie traci bowiem na ważnosci, dzięki czemu nie musisz co roku wymieniać go na nowy egzemplarz - oszczędzasz zarówno Planetę, jak i pieniądze! Ten wyjątkowy, drewniany kalendarz pozwala wejśc w każdy, nowy dzień z większą uważnością. Codzienna zmiana daty w tym kalendarzu stanie się Twoim ulubionym, porannym rytuałem dzięki któremu już nigdy nie będziesz zadawał sobie pytania: ,,A jaką mamy dziś datę?". Niepowtarzalny design sprawia, że stanie się on piękną ozdobą Twojego biurka.

Wymiary 14,8 x 5,5 x 5,7 cm

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

2000 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj