Butelka Swing edycja wood 500ml

98840
Realizacja do 7 dni
62,00 zł
Brutto

Pozostań nawodniony dzięki zaprojektowanej przez linie BusinessTop butelce ze stali nierdzewnej Swing. Te wielokrotnego użycia butelki sa wolne od BPA oraz ekologiczne.

Dzięki podwójnej warstwie izolacji napój pozostaje gorący lub zimny na dłuższy czas. Butelka jest całkowicie szczelna. Zapakowana w luksusowe pudełko upominkowe.

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

9000 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj