Butelka na napoje Gustav 340ml

98831
Realizacja do 7 dni
52,00 zł
Brutto

Gustav jest klasyczną butelką z podwójną stalową ścianą. Utrzyma temperaturę ciepłych lub zimnych napojów. Stylowy design i nowoczesne kolory zwrócą uwagę każdego na spotkaniach. Utrzyma niską temperaturę do 24 godzin a wysoką do 12 godzin. Jest wyposażony w sitko do herbaty, dzięki czemu można również dodać liście herbaty do butelki, ale można go również użyć do włożenia mięty lub cytryny do środka. Zawiera antypoślizgowe dno.

Kolor
  • Czerwony
  • biały
  • szary
  • granatowy
  • błękitny

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 25.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

995 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj