Pokrowiec Gecko Apple iPad 10.2...
Pokrowiec Gecko Apple iPad 10.2...
Pokrowiec Gecko Apple iPad 10.2 (2019) Keyboard Cover (QWERTZ)
Pokrowiec Gecko Apple iPad 10.2 (2019) Keyboard Cover (QWERTZ)

Pokrowiec Gecko Apple iPad 10.2 (2019) Keyboard Cover (QWERTZ)

Ta osłona klawiatury została zaprojektowana tak, aby była elegancka i przenośna, a jednocześnie zapewnia doskonałą ochronę przed uszkodzeniami i zarysowaniami i można ją spersonalizować za pomocą termicznego nadruku logo o wysokiej rozdzielczości. Wysokiej jakości klawiatura Bluetooth sprawia, że jest to świetne, wszechstronne etui. Wewnątrz obudowy znajduje się odłączana magnetycznie klawiatura Bluetooth 5.0, która sprawia, że pisanie na tablecie to prawdziwa przyjemność. Na pełnej baterii klawiatura może działać do 150 godzin. Po opróżnieniu można go łatwo naładować przez USB-C.

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj