Hugo Boss Długopis Pure Leather

HSL6044A
Realizacja do 10 dni
294,00 zł
Brutto

Linia "Pure" pokryta jest skórą, aby uzyskać niezbędny i ponadczasowy styl. Długopis Pure Leather jest delikatnie zmontowany i wykonany w starannie dobranej, miękkiej, ziarnistej skórze, dzięki czemu stanowi doskonałe odzwierciedlenie nowoczesności i elegancji. Logo HUGO BOSS jest wygrawerowane na zatyczce.
Waga (g): 48

Wymiar: średnica 14 / długość 140 mm

Materiał podstawowy: mosiądz, galwanizowane, skórzane

Kolor atramentu: niebieski

Rysik na ekran dotykowy: Nie

Waga z opakowaniem: 214 g

Kolor
  • Czarny
  • brąz

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

50 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj