Mała kamera HD Wi-Fi

P330.843
Realizacja do 10 dni
320,00 zł
Brutto

Kamera HD 720P jest wyposażona w obiektyw 720 HD do uchwycenia najważniejszych momentów w Twoim życiu. Z baterią 400 mAh możliwe jest nagrywanie do 2 h na jednym naładowaniu. Kamera może robić zdjęcia lub nagrywać filmy w bardzo dobrej rozdzielczości. Ponadto, posiada z tyłu klip, dzięki któremu można ją przyczepić do koszuli lub kurtki i mieć zawsze przy sobie. Funkcja Wi-Fi przesyła strumień bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne (darmowa aplikacja). Materiał ABS. W komplecie kabel micro USB do ładowania.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

900 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj