Drukarka cyfrowa do zdjęć Kodak Smile

Wydrukuj swoje zdjęcia bezpośrednio z telefonu. Drukarka cyfrowa Kodak Smile Instant łączy się z bezpłatną, łatwą w obsłudze aplikacją Kodak Smile, która jest wyposażona w funkcje edycji, filtry i technologię rzeczywistości rozszerzonej, która ożywia Twoje zdjęcia. Przeglądaj zdjęcia z rolki aparatu lub postów w mediach społecznościowych; edytuj je tyle  ile chcesz; udostępnij edytowane dzieło w ulubionych sieciach społecznościowych lub zapisz je z powrotem w rolce z aparatu; i natychmiast wydrukuj zdjęcia na odpornym na rozmazywanie, wodoodpornym, lepkim papierze fotograficznym KODAK ZINK. W zestawie pakiet startowy papieru fotograficznego KODAK ZINK (10 kart papieru fotograficznego)
Powierzchnia do nadruku logo 81 x 81 mm

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj