Ładowarka podróżna 3 wymienne wtyczki  Celly
Ładowarka podróżna 3 wymienne wtyczki  Celly
Ładowarka podróżna 3 wymienne wtyczki  Celly
Ładowarka podróżna 3 wymienne wtyczki  Celly

Ładowarka podróżna 3 wymienne wtyczki Celly

1PC03101
97,00 zł
Brutto

Uniwersalna ładowarka z portem USB, której ładowanie wyjściowe wynosi 2.4A. Przeznaczona dla smartfonów i tabletów. Wyposażona w 3 wymienne wtyczki (europejskie, brytyjskie i amerykańskie), dzięki którym jast kompatybilna z większością międzynarodowych gniazdek. Idealna na kazdy wyjazd - może być używana w 150 krajach. Pakowana w pudełko. Plastik.

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

Materiał
tworzywo sztuczne
Realizacja
do 7 dni
3000 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj