GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Sets for writing

Zestaw piśmienniczy to stylowy prezent dla osoby w każdym wieku. Odpowiednio dobrany i przemyślany może sprawić niewypowiedzianą radość obdarowanej osobie – wszak pióra, długopisy i ołówki to akcesoria codziennego użytku. Komplety piśmiennicze to prezentowy strzał w dziesiątkę! Sprawdzają się od wielu lat i nigdy nie wyjdą z mody.

Zestawy biurowe – upominki na wiele okazji

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele rodzajów zestawów piśmienniczych dedykowanych do codziennego użytku. Dwuelementowe komplety, złożone z eleganckiego długopisu i solidnego ołówka, to doskonały pomysł na upominek dla bliskiej osoby. Zamknięte w stylowym piórniku bądź etui mogą być noszone w torebce bądź neseserze. Szczególnie efektownie prezentują się modele z dołączonym piórnikiem o skórzanym wykończeniu, którego wielkość jest dostosowana do wybranych modeli produktów. Większe zestawy, w skład których wchodzą długopisy, organizery oraz ołówki, sprawdzą się w biurze lub do użytku domowego.

Wieloelementowy aluminiowy zestaw piśmienniczy

Wybierając właściwy zestaw, warto zastanowić się, jakie potrzeby ma osoba obdarowana. Jeżeli na co dzień nie używa niczego więcej poza długopisem, a charakter jej pracy nie wymaga wykorzystywania bardziej zaawansowanych przyborów, nie warto inwestować w wieloelementowe zestawy. W takim przypadku w zupełności wystarczy komplet złożony z dwóch przyborów – ołówka i długopisu – bądź zestaw z piórem wiecznym. Wszystko zależy od naszej kreatywności i wiedzy na temat upodobań bliskiej osoby.

 2
Product available with different options
Sets for writing
Kolekcja Millenium
Zestaw składający się z pióra wiecznego i długopisu. Zapakowany w eleganckie pudełko. Dostępny w 3 wersjach kolorystycznych Zapytaj o cenę i dostępność
Zestaw piśmienny w etui z drzewa różanego Zestaw piśmienny w etui z drzewa różanego 2
Available
Sets for writing
MACMA
14016
PLN52.00
Elegancki zestaw składający się z długopisu z niebieskim wkładem oraz pióra z dołączonym niebieskim nabojem. Funkcjonalne pudełko z drewna różanego po zamknięciu może służyć jako podstawka. Logotyp można umieścić zarówno na pudełku, jak i artykułach piśmiennych.
 2
Available
Sets for writing
MACMA
1844101
PLN72.00
Zestaw składający się z długopisu z niebieskim wkładem, noża do listów oraz pióra z niebieskim nabojem. Całość umieszczono w ozdobnym pudełku z drewna różanego.
Grace  zestaw piśmienniczy czarny Grace  zestaw piśmienniczy czarny 2
Available
Sets for writing
MAKITO
AP6554
PLN44.00
Zestaw piśmienniczy w papierowym, eleganckim pudełku zamykanym na magnes. Zestaw zawiera metalowy długopis oraz pióro kulkowe.
Zestaw piśmienniczy Station stalowy Zestaw piśmienniczy Station stalowy 2
Available
Sets for writing
MAKITO
AP852011
PLN42.00
Zestaw długopisów ( w tym kulkowy) z błyszczącymi wykończeniami. Produkt zapakowany w ozdobne opakowanie.
 2
Available
Sets for writing
CERRUTI
NPBR466
PLN233.00
Piękno tego mosiężnego zestawu tkwi w jego prostocie. Długopis pisze na niebiesko, a pióro kulkowe na czarno. Całość zapakowana w czarne pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować Twoje logo.
Available
Sets for writing
CERRUTI
NPBR484
PLN210.00
Piękno tego mosiężnego zestawu tkwi w jego prostocie. Długopis pisze na niebiesko, a pióro kulkowe na czarno. Całość pakowana w czarne pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować Twoje logo.
 2
Available
Office
BALMAIN PARIS
19982120
PLN179.00
Zestaw zawiera długopis oraz pióro kulkowe z uchwytami miękkimi w dotyku. Całość zapakowana w pudełko upominkowe Balmain (wymiary: 17,8 x 6,8 x 4 cm). Metal
 2
Available
Sets for writing
BALMAIN PARIS
10606200
PLN136.00
Zestaw zawiera elegancki długopis oraz pióro kulkowe owinięte skórą z modnymi obszyciami. Całość w eleganckim etui Balmain z imitacji skóry. Zestaw spakowany jest w pudełko upominkowe Balmain.Metal i imitacja skóry.
 2
Available
Sets for writing
BALMAIN PARIS
10633500
PLN129.00
Zestaw: długopis i pióro kulkowe w pasującym do zestawu lakierowanym stalowym pudełku upominkowym.Metal.
Zestaw piśmienny Balmain Reims Zestaw piśmienny Balmain Reims 2
Available
Sets for writing
BALMAIN PARIS
19982130
PLN149.00
Zestaw piśmienny Balmain Reims. Zestaw zawiera: Długopis i pióro kulkowe, całość w eleganckim pudełku. Metal.
Showing 1-25 of 182 item(s)

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj