GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Electronic Gadgets

Użytkownicy smartfonów oraz innych przenośnych urządzeń mobilnych wiedzą, że półki sklepów elektronicznych aż uginają się pod ciężarem akcesoriów i gadżetów, które mają ułatwić korzystanie ze sprzętów i wydłużyć ich trwałość. Doskonałym tego przykładem są powerbanki wyposażone w akumulatory o dość wysokiej pojemności, dzięki którym możemy naładować baterię smartfona bez konieczności podłączania go do kontaktu. Banki energii cieszą się dużym powodzeniem wśród osób namiętnie korzystających z urządzeń mobilnych, które chcą być online przez cały czas.
Wśród innych przydatnych gadżetów elektronicznych znajdują się przejściówki, rozgałęziacze oraz specjalne stojaki z funkcją ładowania dedykowane dla określonych modeli urządzeń mobilnych. Ich ceny są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Prezent elektroniczny dla faceta – ile kosztuje?

Zwykło się sądzić, że gadżety elektroniczne to prezenty, które sprawiają szczególną radość płci męskiej. Panowie są na ogół bardzo zainteresowani kwestiami technicznymi i chętnie próbują nowych rzeczy. Nie dziwi zatem fakt, że tak wiele akcesoriów elektronicznych posiada typowo „męską” formę i nadruki, które bardziej przemawiają do mężczyzn niż kobiet. Jeżeli zatem szukasz taniego i niezobowiązującego upominku, który będzie przy okazji funkcjonalny i regularnie użytkowany, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zakupu najlepszych gadżetów elektronicznych w przystępnych cenach.  

 2
Available
Electronics
PSL DESIGN
AT5005-BK
PLN43.00
Specjalna ładowarka samochodowa USB z wbudowaną latarką LED - Przydatna do ładowania wszelkich urządzeń elektronicznych poprzez wyjście USB - Wbudowany akumulator litowo-jonowy - Czas ładowania: 2 godziny - Czas pracy latarki: do 4 godzin - Standardowy kolor obudowy: czarny - Minimalna ilość zamówienia w indywidualnym kolorze obudowy: 3 000szt -
 2
Available
Electronics
XD Design
P300.561
PLN59.00
4-port USB hub in the shape of a flower with a LED 4-port flower-shaped USB hub. ABS white base with four wires, turning red when connected. Ports in the colors of orange, blue, pink, green.
Ładowarka samochodowa o kwadratowym kształcie Ładowarka samochodowa o kwadratowym kształcie 2
Available
Electronic Gadgets
PSL DESIGN
AT5011-GY
PLN31.00
Ładowarka samochodowa o kwadratowym kształcie, z podwójnym wyjściem USB. Możliwość wykonania podświetlanego logo. Lokalizacja portów USB na urządzeniu sprawia, że produkt ten nadaje się do wszystkich marek samochodów.
Etui silikonowe na karty ze stojakiem Toppoint Etui silikonowe na karty ze stojakiem Toppoint  2
Available
Electronic Gadgets
TOPPOINT
90978
PLN6.00
Silikonowe etui na karty ze stojakiem do telefonu, łączy się z telefonem za pomocą naklejki 300 LSE. Wystarczy nacisnąć na pasek w środku aby zmienić etui w stojak na telefon.
Showing 1-25 of 184 item(s)

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj