GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Electronic Gadgets

Użytkownicy smartfonów oraz innych przenośnych urządzeń mobilnych wiedzą, że półki sklepów elektronicznych aż uginają się pod ciężarem akcesoriów i gadżetów, które mają ułatwić korzystanie ze sprzętów i wydłużyć ich trwałość. Doskonałym tego przykładem są powerbanki wyposażone w akumulatory o dość wysokiej pojemności, dzięki którym możemy naładować baterię smartfona bez konieczności podłączania go do kontaktu. Banki energii cieszą się dużym powodzeniem wśród osób namiętnie korzystających z urządzeń mobilnych, które chcą być online przez cały czas.
Wśród innych przydatnych gadżetów elektronicznych znajdują się przejściówki, rozgałęziacze oraz specjalne stojaki z funkcją ładowania dedykowane dla określonych modeli urządzeń mobilnych. Ich ceny są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Prezent elektroniczny dla faceta – ile kosztuje?

Zwykło się sądzić, że gadżety elektroniczne to prezenty, które sprawiają szczególną radość płci męskiej. Panowie są na ogół bardzo zainteresowani kwestiami technicznymi i chętnie próbują nowych rzeczy. Nie dziwi zatem fakt, że tak wiele akcesoriów elektronicznych posiada typowo „męską” formę i nadruki, które bardziej przemawiają do mężczyzn niż kobiet. Jeżeli zatem szukasz taniego i niezobowiązującego upominku, który będzie przy okazji funkcjonalny i regularnie użytkowany, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zakupu najlepszych gadżetów elektronicznych w przystępnych cenach.  

 2
Available
Electronics
PSL DESIGN
AT5005-BK
PLN43.00
Specjalna ładowarka samochodowa USB z wbudowaną latarką LED - Przydatna do ładowania wszelkich urządzeń elektronicznych poprzez wyjście USB - Wbudowany akumulator litowo-jonowy - Czas ładowania: 2 godziny - Czas pracy latarki: do 4 godzin - Standardowy kolor obudowy: czarny - Minimalna ilość zamówienia w indywidualnym kolorze obudowy: 3 000szt -
 2
Available
Electronics
XD Design
P300.561
PLN59.00
4-port USB hub in the shape of a flower with a LED 4-port flower-shaped USB hub. ABS white base with four wires, turning red when connected. Ports in the colors of orange, blue, pink, green.
Showing 1-25 of 188 item(s)

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj