GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Bar accessories

kcesoria barowe to bardzo wygodny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Większość z nas zapomina o drobiazgach i gadżetach kolekcjonerskich podczas wyposażania wnętrza kuchennego. Dopiero po skompletowaniu podstawowych sprzętów zaczynamy zauważać pewne braki i dokupować gadżety, bez których można się wprawdzie obyć, ale wiąże się to z pewnymi trudnościami logistycznymi. Doskonałym tego przykładem są typowe przybory barowe takie jak korkociąg, nóż kelnerski, kamienie do schładzania napojów alkoholowych, zatyczki do butelek czy termometry do wina. Jeżeli zatem nie masz pomysłu na prezent na nowe mieszkanie swoich znajomych, przemyśl zakup praktycznych gadżetów barowych. Przyjaciele na pewno docenią twój gest i będą zadowoleni z tak praktycznego prezentu.

Wyposażenie baru – co kupić?

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele akcesoriów wykorzystywanych przez profesjonalnych barmanów. Oprócz standardowych zestawów do wina, składających się z korkociągu, termometru oraz zatyczki, prezentujemy ekskluzywne wieloelementowe komplety zamknięte w pięknych drewnianych skrzyniach, które po otwarciu mogą zdobić komodę albo serwantkę. Świetnym dodatkiem do prezentu są także stojaki do wina, na których można wyeksponować najlepsze domowe trunki.
Równie interesującym pomysłem na prezent jest zakup kompletu niestandardowych kieliszków, np. do Martini lub w typie klubowym. Biorąc pod uwagę ich unikalny charakter, możemy być prawie pewni, że gospodarze nie posiadają podobnych w swojej domowej kolekcji.  

Available
Home&Office
Excursion
22230-CR
PLN55.00
Trzyczęściowy zestaw do wina w drewnianym pudełku upominkowym.
Available
Home&Office
Hiidea
94190
PLN39.00
Wine set BAMBOO
Available
Home&Office
Hiidea
94114
PLN6.90
Corkscrew. Wood. Includes a bottle opener and a knife. 109 x 25 x 8 mm
 2
Product available with different options
Home&Office
Elasto
05099
Large, round tray with special anti-slip coating (on request). IMould labelling possible.  BPA Free
 2
Available
Bar accessories
ROYAL DESIGN
22551
PLN189.00
Pomysłowo zaprojektowany dwu szufladowy zestaw do wina wykonany ze stali, drewna, aluminium w drewnianym pudełku. Zestaw składa się z aluminiowego otwieracza, termometru, obcinaka do folii, nalewaka z zatyczką, 2 zatyczek, okapnika oraz zapasowej
 2
Available
Bar accessories
ROYAL DESIGN
22535
PLN139.00
Luksusowy 4-elementowy zestaw do wina dla wymagających. Wykonany z drewna i metalu. Pakowany w białe kartonowe pudełko. Logo umieścimy na pokrywie zestawu techniką grawerki laserowej.
 2
Available
Bar accessories
CRISMA
84007 01
PLN89.00
>Luksusowa skrzynka na wino, wyposażona w nóż kelnerski, korek, lejek i obciekacz. Logo umieścimy na wieku skrzynki, w prawym dolnym rogu.
 2
Available
Home&Office
ROYAL DESIGN
22552
PLN49.00
Oryginalny zestaw składający się z szachów oraz akcesoriów do wina. Wykonany z metalu i drewna. Figury szachowe wykonane są z plastiku. Na akcesoria do wina składają się: nóż kelnerski o drewnianej rękojeści, okapnik, zatyczka oraz termometr wykończony drewnem.
 2
Available
Home&Office
ROYAL DESIGN
22521
PLN85.00
Wyściełana tkaniną, drewniana skrzynka na wino zawierająca wykonane z metalu i drewna akcesoria konesera trunków. Pakowana w białe kartonowe pudełko. Wino nie jest dołączone.
Schładzacz do butelek, COOL-IT, Schładzacz do butelek, COOL-IT, 2
Available
Bar accessories
TOPICO
0300420
PLN43.00
Pojemnik chłodzący do butelek COOL-IT : odpowiedni do butelek od wina i szampana, z wieczkiem, wykonany z solidnego plastiku i szczotkowanego metalu
Showing 1-25 of 192 item(s)

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj