GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Weather stations

Domowe stacje meteorologiczne to ciekawy pomysł na prezent dla osób, które lubią trzymać rękę na pulsie. Jeżeli chcesz na bieżąco monitorować stan pogody, wilgotność powietrza oraz skoki ciśnienia, na pewno docenisz to wielofunkcyjne urządzenie.

Domowe stacje pogodowe – pomysł na prezent

Większość modeli dostępnych w naszej ofercie posiada kolorowy wyświetlacz, na którym wyświetlana jest prognoza pogody za pomocą symboli. Dokładny termometr pokazuje zarówno temperaturę wewnętrzną, jak i zewnętrzną, a wbudowany higrometr odnotowuje wszelkie zmiany wilgotności powietrza. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość przełączania jednostek.

Wielofunkcyjność urządzenia

Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś okazji korzystać z domowej stacji pogodowej, możesz mieć wątpliwości co do sensu jej zakupu. Wszak temperaturę czy wartość ciśnienia można sprawdzić na stronach portalów meteorologicznych. Nic bardziej mylnego! Stacja meteo to coś więcej niż termometr czy barometr – to wielofunkcyjne spersonalizowanie urządzenie, dzięki któremu możemy non stop monitorować pogodę i wilgotność powietrza w naszym pomieszczeniu. Z takiego prezentu ucieszy się każda osoba, która chce polepszyć komfort swojego życia. Ceny poszczególnych modeli są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Za najtańszą stację domową meteo zapłacimy nie więcej niż 30 zł. W tej cenie otrzymamy urządzenie z wbudowanym ekranem LED oraz najważniejszymi funkcjami przypisanymi do profesjonalnych stacji.  

 2
Available
Electronics
GOYA
31658
PLN69.00
Stacja pogodowa z wtyczką (również możliwość zasilania bateriami). Pokazuje czas, temperaturę, poziom wilgotności powietrza oraz wykres ukazujący te wskaźniki w przeciągu 12 poprzedzających godzin.
 2
Available
Weather stations
TOPS
0401223
PLN89.00
Stacja pogodowa Frame w solidnej ramie wykonanej z drewna, zawiera termometr, wskaźnik wilgotności, zegar z alarmem, zapakowana w upominkowe pudełko.
Stacja pogody D.WEATHERMAN
Available
Weather stations
PSL DESIGN
CK5090-GY
PLN29.00
Wyświetla temperaturę (C / F) - Wyświetla wilgotność - Wyświetla czas i kalendarz - Posiada alarm z funkcją drzemki oraz symuluje prognozy pogody
Stacja pogody - zegar, higrometr, termometr Stacja pogody - zegar, higrometr, termometr 2
Available
Weather stations
BLUE COLLECTION
03016
PLN129.00
Zegar z funkcją budzika, termometr i higrometr, wykonane z mosiądzu przymocowane do drewnianej obudowy. Wymaga baterii: AA x 1 szt. Bateria nie dołączona.
Stacja pogody Olis
Available
Weather stations
MPM Quality
MPM2628
PLN27.00
Zegar metalowy z czujnikiem
Duża stacja pogodowa z zewnętrznym czujnikiem
Available
Electronics
GOYA
29144
PLN114.00
Wielofunkcyjna stacja pogodowa (ABS): zegar, budzik, kalendarz, termometr,, pogodynka. Możliwość zawieszenia na ścianie. Baterie załączone.
Stacja pogody Fischer 9103S-06 Stacja pogody Fischer 9103S-06 2
Available
Weather stations
Fischer
9103S-06
PLN553.00
Barometr, higrometr, termometr; , marka Fischer, Niemcy 285X125MM; 63-100-63MM. Obudowa drewniana, czarna, lakierowana. Nazwy w języku angielskim
Lampa biurkowa Enli Lampa biurkowa Enli 2
Available
Office
BLUE COLLECTION
09066
PLN105.00
Wyjątkowa lampka na biurko z wbudowaną stacją pogody
Stacja pogody Trans Stacja pogody Trans 2
Available
Electronics
BLUE COLLECTION
03080
PLN36.80
Wyróżnia się ciekawym wzornictwem oraz doskonale zaprojektowanym, półprzezroczystym wyświetlaczem. Do funkcji stacji należą: - wyświetlanie daty i godziny - alarm z opcją drzemki - przypomnienie o urodzinach - minutnik - temperatura
Showing 1-25 of 39 item(s)

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj