GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Briefcases

Aktówka – prezent elegancki i stylowy

Aktówka to produkt galanteryjny dedykowany osobom, które prowadzą aktywne życie zawodowe bądź potrzebują poręcznego organizera na studia lub do szkoły. Klasyczna aktówka składa się z kieszonki oraz komory z wbudowaną klamrą na kartki A4. W kieszonce możemy przechowywać luźne kartki, dokumenty bądź inne zapiski. W dużej komorze znajdują się natomiast kartki, na których można wykonywać notatki – klamra pełni rolę stabilizatora i poprawia komfort pisania. Miejsce wydzielone na długopis oraz przybory piśmiennicze znajduje się zazwyczaj w środkowej części akcesorium. C

Teczka skórzana – stabilna i funkcjonalna

Podstawowym wymogiem stawianym przed aktówką jest funkcjonalność, dlatego też większość modeli posiada dodatkowe zabezpieczenia, które zwiększają komfort korzystania z akcesorium, np. zamki w wewnętrznych kieszonkach. Zastosowanie ochrony w postaci suwaka zabezpiecza przed wysypaniem się zawartości aktówki podczas otwierania. Modele, które nie posiadają suwaka są bardziej problematyczne w użytkowaniu.

Teczka na dokumenty i notatki

Wbrew swojej nazwie aktówka może być użytkowana w inny sposób niż tylko do przenoszenia dokumentów. To doskonały organizer biurowy, który przypadnie do gustu wszystkim osobom o klasycznych gustach. Sposób wykończenia oraz usztywniany szkielet czynią zeń kompaktowy ekwiwalent standardowej teczki na dokumenty. Jeżeli zatem nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, a wiesz, że preferuje luksusowe akcesoria galanteryjne, aktówka będzie strzałem w dziesiątkę.

Teczka na dokumenty Noblesse A4 Teczka na dokumenty Noblesse A4 2
Available
Briefcases
TOPS
56-1103177
PLN55.00
Teczka Noblesse z notesem w formacie A4, paskiem na długopis, wieloma kieszonkami, z eleganckim wykończeniem, wymiennym metalowym logo, wykonana z wysokiej jakości skóry syntetycznej.
 2
Out of stock
Leather
MACMA
2906703
PLN65.00
Teczka na dokumenty wykonana ze skóry mielonej, zaopatrzona w blok format A5. Produkt posiada metalową blaszkę, na której można umieścić logotyp.
Teczka Crisma A5 Teczka Crisma A5 2
Available
Leather
CRISMA
2906803
PLN64.00
Teczka A5 w oprawie ze skóry mielonej, zamykana na zamek. Do produktu dołączony jest blok. Produkt posiada metalową blaszkę, na której można umieścić logotyp.
 2
Available
Briefcases organizers
PICOOFFICE
1101380
PLN73.00
Mały, praktyczny organizer w rozmiarze A 5 posiada oddzielne kieszonki na wszystk ie potrzebne dokumenty i długopis. Wykon any z PU o wyglądzie prawdziwej skóry z nylonowymi kieszonkami. W zestawie notat nik. Posiada magnetyczne zapięcie z meta lową plakietką na logo. Zawiera pokrowiec
Teczka konferencyjna Cerruti Dock business A5 Teczka konferencyjna Cerruti Dock business A5 2
Available
Leather
CERRUTI
NDM221
PLN113.00
Idealny na każdą konferencję! Wykonany z PU, zawiera 40-kartkowy notes. Pakowany w czarne pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować Twój logotyp.
Teczka Dock business Cerruti A4 Teczka Dock business Cerruti A4 2
Available
Leather
CERRUTI
NDF221
PLN228.00
Czarny folder o ciekawej teksturze. Wykonany z PU, zawiera 40-kartkowy notes. Pakowany w czarne pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować Twój logotyp.
Teczka konferencyjna Cerruti  Paris A4 Teczka konferencyjna Cerruti  Paris A4 2
Available
Leather
CERRUTI
NTF112
PLN210.00
Skromny i prosty - taki właśnie jest ten notes z gumką. Folder z PU zawiera 80-kartkowy notes, na wewnętrznej stronie okładki znajdziesz dwie zakładki na dokumenty. Folder pakowany w czarne pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować Twój logotyp.
Portfolio Noblesse A4 na zamek Portfolio Noblesse A4 na zamek  2
Available
Leather
TOPS
56-1103186
PLN118.00
Portfolio z wbudowanym uchwytem na tablet PC w 3 rozmiarach (ok. 24 x 17,5 cm, 22 x 15,5 cm, 18 x 11,5 cm), z elastyczną taśmą trzymającą tablet, zamszowymi kieszeniami zapewniającymi bezpieczny transport, wieloma wsuwanymi kieszonkami na wizytówki i notatki, pętelką na pióro lub długopis, zamykane na suwak.
Teczka z notatnikiem A4  Ungaro Uuuu Homme Teczka z notatnikiem A4  Ungaro Uuuu Homme 2
Available
Leather
EMANUEL UNGARO
UDF410
PLN265.00
Format A4, zaskakuje swoją fakturą i praktycznością. Teczka wykonana z PU (imitacja skóry) zawiera 40-kartkowy notes. Pakowana w czarne pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować logotyp.
Teczka z notatnikiem A5 Ungaro Uuuu Homme Teczka z notatnikiem A5 Ungaro Uuuu Homme 2
Available
Leather
EMANUEL UNGARO
UDM410
PLN236.00
Teczka z notatnikiem z serii Uuuu Homme, format A5, zaskakuje swoją fakturą i praktycznością. Teczka wykonana z PU (imitacja skóry) zawiera 40-kartkowy notes. Pakowana w czarne pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować logotyp.
Folder A5 Cerruti Partner Folder A5 Cerruti Partner 2
Available
Briefcases organizers
CERRUTI
NDM420
PLN199.00
Folder zawiera notes  ,  w środku liczne przegródki na dokumenty , karty
Aktówka A4 Cerruti Dock Bussines Aktówka A4 Cerruti Dock Bussines  2
Available
Briefcases organizers
CERRUTI
NDF221
PLN220.00
Seria Dock to aktówki na każdą okazję. Wszystkie mają okładkę z PU. Foldery A4 zawierają 40 kartek,
Showing 1-25 of 45 item(s)

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj