Lampka na biurko 40 LED, bezprzewodowa ładowarka 5W

P513.913
Realizacja do 7 dni
339,00 zł
Brutto

Lampka na biurko 250 lumenów z bardzo jasnym światłem 40 LED i panelem do bezprzewodowego ładowania 5W w podstawce. Posiada 3 tryby światła: naturalne, żółte i białe, które można dopasować do sytuacji i preferencji. Wyposażona jest również w timer, dzięki któremu można automatycznie wyłączyć światło i oszczędzać energię. W komplecie również wtyczka UE oraz kabel 1,5 m. Bezprzewodowe ładowanie jest kompatybilne z najnowszej generacji systemami Android, iPhone 8 (i wyższe). Wejście 1A, wyjście 5V/1A, bezprzewodowe wyjście 5W.

Kolor
  • biały

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

900 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj