Okrągły głośnik bezprzewodowy 3W Vogue

P328.103
Realizacja do 7 dni
175,00 zł
Brutto

Bezprzewodowy głośnik Vogue 3W to połączenie eleganckiego designu z najwyższej jakości dźwiękiem, którym możesz cieszyć się w domu lub biurze. Modny okrągły kształt i wykończenie z tkaniny sprawiają, że będzie prezentował się doskonale w każdym miejscu. Urządzenie wyposażone jest w technologię BT 4.2 zapewniającą sprawne łączenie. Bateria 1200 mAh pozwala na odtwarzanie muzyki do 5 godzin i może zostać ponownie naładowana w mniej niż 3 godziny. Bezprzewodowy zasięg wynosi 10 metrów. Silikonowe paski w dolnej części zapewniają stabilność oraz wysoką jakość dźwięku. Urządzenie posiada także mikrofon oraz funkcję odbierania połączeń.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

300 Przedmioty

Zobacz także

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj