Głośnik Prixton Zeppelin W150 Bluetooth®

W150
Realizacja do 7 dni
139,00 zł
Brutto

Odtwarza muzykę za pośrednictwem urządzenia Bluetooth® lub za pomocą połączeń USB, Micro SD lub AUX 3,5 mm. Zasięg połączenia Bluetooth® do 10 metrów. Bateria 1200mAh, zapewniająca ponad 2 godzin nieustannego odtwarzania. Mikrofon przystosowany do obsługi bez użycia rąk. Dołączony kabel do ładowania USB. Moc: 6W RMS i maksymalnie do 10W max. Sprzedawany w ekskluzywnym pudełku upominkowym. Tworzywo sztuczne.

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 25.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

800 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj