Kubek samochodowy/termiczny

5015983
31,98 zł
Brutto

Kubek samochodowy/termiczny

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

Kubek samochodowy/termiczny Plastik. Podwójne ścianki. Możliwość łatwej personalizacji. Art.nr: 5015983 Wymiary: 50 cl Opakowanie: Giftbox Kubek ma możliwość wyjmowania i zmieniana papierowej wkładki między ściankami. Bardzo łatwo można tam umieścić swój własny projekt i zmieniać go tak często jak chcesz!

50 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj