Latarka "PowerFocus10W" Metmaxx

634-00.001
Realizacja do 10 dni
92,00 zł
Brutto

Latarka o bardzo dużej mocy z technologią LED (MarkenLED), z wyjątkowo intensywnym strumieniem światła (> 800 lumenów) i dalekim zasięgiem (200 m). Wysokiej jakości obudowa aluminiowa, odporna na zachlapania. Latarka posiada 4 tryby światła (100%, 70%, stroboskop, flash SOS). W zestawie 3 baterie AA, w pudełku projektowym.

125 x 35 x 35

Kolor
  • Czarny

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

2000 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj