Deszczomierz RAIN- STANDARD

Deszczomierz Standard wykonany z polistyrenu z nadrukowaną pionową skalą do 40 mm z dokładnością pomiaru do 0,5 mm opadów oraz poziomą skalą sumatora. Opatentowany sumator pozwala rejestrować sumaryczny opad do 250 mm (250 l/m²) . Dwa wskaźniki sumatora umożliwiają dokładnie monitorować opad tygodniowy, miesięczny lub roczny. Kompletny deszczomierz dostępny wraz z uchwytem na kij oraz wskaźnikami sumatora zapakowany w woreczku foliowym.

Deszczomierz, wskaźnik opadu, miernik opadu deszczu, wykonany z polistyrenu z plastikową obejmą w komplecie. Miernik opadu deszczu wyposażony jest w sumator opadów, pozwalający sumować opad codzienny, tygodniowy, miesięczny. Deszczomierz z logo to świetny praktyczny gadżet rolniczy.

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

Zobacz także

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj