Pendrive USB Stick Eco Wood

Pamięć USB wykonana z certyfikowanego drewna DEONET Eco Wood jest to pendrive produkowany z drewna klonowego posiadającego certyfikat FSC. Oznacza to, że drewniana obudowa pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

Pojemności-512 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB

Rozmiar produktu - 45.1 x 25 x 8.3 mm

Waga- 8g

Opcje nadruku- Nadruk w pełnym kolorze i / lub grawerowanie laserowe po 1 lub 2 stronach

Powierzchnia do wysokiej jakości nadruku lub graweru- 24 x 19 mm (2x)

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

Zatyczka pamięci USB Eco Wood zawsze bardzo łatwo wraca na swoje miejsce za pomocą magnesów. Połączenie nowoczesnego wzornictwa i certyfikatu, ze świadectwem odpowiedzialnego pochodzenia produktu będzie z pewnością atrakcyjne dla klientów. Ponieważ jest to produkt natury, każdy DEONET USB Eco Wood jest wyjątkowy! Wykonujemy nadruk i grawer na DEONET USB Eco Wood w naszym własnym zapleczu technicznym. Znakowanie jest wliczone w cenę. Indywidualne znakowanie również jest możliwe (imiona, nazwiska, nr serii).

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj