Hugo Boss Pióro wieczne Framework Soft Black

HSG8872A
Realizacja do 10 dni
415,00 zł
Brutto

Linia "Framework" to przede wszystkim kontrasty. Zaokrąglona sylwetka to czysta klasyka, ale powierzchnia jest zdecydowanie współczesna. Miękka wersja to połączenie różnych czarnych faktur z błyszczącymi powłokami, miękkim w dotyku lakierem i wysoce technologicznym procesem grawerowania na dolnej obręczy.

Waga (g): 36

Wymiar: średnica 11 / długość 143,5 mm

Materiał podstawowy: mosiądz, lakier matowy, chrom czarny, galwanizowany

Kolor atramentu: niebieski

Rysik na ekran dotykowy: Nie

Waga z opakowaniem: 202 g

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

48 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj