GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Krokomierze

Jeżeli masz wśród swoich znajomych amatora fitnessu i biegania, dobrym pomysłem na prezent będzie krokomierz elektroniczny. To niezwykle praktyczne urządzenie, z którego można korzystać w czasie każdego treningu biegowego. Najprostsze modele kosztują nie więcej niż kilkanaście złotych, za bardziej złożone akcesoria, z wbudowanym wyświetlaczem LCD dla spalonych kalorii oraz licznikiem kroków, zapłacimy ok. 50zł.

 2
Dostępny
Krokomierze
TOPS
56-0406094
15,00 zł
Krokomierz Run away z wyświetlaczem LCD dla spalanych kalorii oraz licznikiem kroków, dystans w kilometrach i milach, mocowane za pomocą klipa.
 2
Dostępny
Elektronika
BULLET
10030401
11,00 zł
Krokomierz liczy spalone kalorie, liczbę zrobionych kroków (1-9,999) i przemierzony dystans. Wyświetlacz LCD, klips do paska, automatyczny wyłącznik. Dołączone baterie. Plastik. 
Krokomierz COUNTDOWN Krokomierz COUNTDOWN 2
Dostępny
Krokomierze
TOPS
58-0600537
29,00 zł
Krokomierz COUNTDOWN : licznik kilometrów i kalorii, zegarek i stoper, funkcja alarmu, z klipsem na pasek i nylonowym paskiem na nadgarstek, obudowa z tworzywa sztucznego.
Smartband opaska sportowa  ROUND BRACY Smartband opaska sportowa  ROUND BRACY 2
Dostępny
Smartwatche
Midocean
MO8734
155,00 zł
Silikonowa opaska bluetooth pomagająca w zdrowym trybie życia. Zbieraj informacje o ilości kroków, spalonych kaloriach, kilometrów dziennie, czas snu. Posiada alarm i wyświetla połączenia przychodzące. Materiał - silikon Wymiary - 25,5 x 4,21 x 1 cm
 2
Dostępny
Krokomierze
Midocean
IT3223-14
20,00 zł
2 w 1. Krokomierz i licznik kalorii. Mierzy: kalorie, kroki i odległość. 1 bateria dołączona.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Krokomierze – prezent nie tylko dla biegacza

Z krokomierza może korzystać każdy. To funkcjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy kontrolować naszą codzienną aktywność. Na pewno nie raz zastanawiałeś się, czy nie prowadzisz zbyt biernego trybu życia. Stosując krokomierz, możesz sprawdzić, czy twoje obawy odnośnie do prowadzonego stylu życia są słuszne i potrzebujesz więcej ruchu. Chyba warto przeznaczyć kilkanaście złotych na akcesorium, które pomoże nam odzyskać sprawność i poczuć się lepiej.

Krokomierze do biegania

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli krokomierzy dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dużą popularnością cieszą się modele z funkcją siedmiodniowej pamięci ilości kroków. W zależności od wariantu możemy przyczepiać je do ubrania na specjalny klips bądź też nakładać na nadgarstek. Oczywiście, wybierając model, warto zwrócić uwagę na jego wielkość – najlepiej, aby był lekki i miał niewielkie rozmiary. Większe krokomierze mogą być niewygodne w użytkowaniu i przeszkadzać podczas wykonywania ćwiczeń.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj