GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Antystresy

Akcesoria antystresowe to oryginalny, zabawny i niezobowiązujący upominek, który możemy wręczyć zarówno dobremu znajomemu jak i przyjacielowi – nawet bez okazji. Zważywszy na niewielkie rozmiary może być doczepiany do kluczy bądź trzymany w kieszeni. Warto mieć go zawsze pod ręką.

 2
Dostępny
Antystresy
ROYAL DESIGN
R73932
6,00 zł
Antystresowy samolot
 2
Dostępny
Antystresy
ROYAL DESIGN
R73907
6,00 zł
Antystresowa Marchew
 2
Dostępny
Antystresy
ROYAL DESIGN
R73998
7,70 zł
Antystresowy Pingwin
Dostępny
Antystresy
VOYAGER
V4981-05
3,20 zł
Brelok do kluczy, antystres owoc lub warzywo wymiary Ø4,5 x 3 cm Materiał- PU
 2
Dostępny
Antystresy
VOYAGER
V4981-08
3,70 zł
Antystres BRELOK CYTRYNA Wymiary:Ø4,5 x 3 cm Materiał: PU
 2
Dostępny
Antystresy
VOYAGER
V4010-00
3,00 zł
zabawka antystresowa piłka nożna z pianki
Dostępny
Antystresy
VOYAGER
4002-00
8,20 zł
Antystres DOMEK
 2
Dostępny
Antystresy
VOYAGER
V4001-00
3,60 zł
Antystres zabawka w kształcie kuli ziemskiej , pianka PU
 2
Dostępny
Antystresy
VOYAGER
V2557-02
5,60 zł
Zabawka antystresowa w kształcie kostki do gry, pianka PU
 2
Dostępny
Antystresy
ROYAL DESIGN
R73926
7,70 zł
Antystresowy GRANAT
Pokazano 1-25 z 70 pozycji

Dlaczego breloki antystresowe są tak popularne?

Antystresy cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich osób wykonujących stresujące zawody. Pomagają rozładować wewnętrzne napięcie i wyciszają. Kiedy jesteśmy zdenerwowani i chcemy powstrzymać napad agresji, nie powinniśmy tłumić złości w sobie tylko w naturalny sposób uwolnić się od złych emocji. Aby osiągnąć spokój ducha wystarczy sięgnąć po piłki antystresowe i ściskać je tak mocno, jak tylko potrafimy. Już po krótkiej chwili poczujemy się lepiej, a napięcie zelżeje. Żaden inny gadżet nie pozwoli nam tak szybko wrócić do codziennych obowiązków.

Antystresy dla każdego

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli gadżetów antystresowych dostępnych w różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Niektóre z nich są na tyle małe, że możemy dołączyć je do klucze. Inne – nieco większe – sprawdzą się do użytku biurkowego. Możemy zawsze trzymać je pod ręką i sięgać w chwili większego stresu. Wybierając model w oryginalnym kształcie, nie tylko zyskujemy funkcjonalny antystres, ale także świetną ozdobę biurową, którą możemy postawić na biurku w charakterze dekoracji.  

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj