Kamera Wi-Fi 360°

12371900
Realizacja do 7 dni
790,00 zł
Brutto

Kamera Wi-Fi 360°. Kamera Wi-Fi 360° wyposażona jest w soczewkę o rozdzielczości 1080P i wyświetlacz LCD o przekątnej 0,96", dzięki czemu wniesiesz się na wyżyny swoich umiejętności fotograficznych.

Za pomocą aplikacji można przesyłać strumieniowo obraz z kamery.

Jest ona w stanie robić zarówno zdjęcia, jak i filmy 360° w wysokiej rozdzielczości, które następnie można przesyłać bezprzewodowo na e-mail, do folderu w chmurze czy na konto w mediach społecznościowych.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

67 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj