Hugo Boss Teczka A5 Spot

HLH530
Realizacja do 10 dni
607,00 zł
Brutto

Linia "Spot" to miejsce, gdzie sport spotyka się z asertywnością. Linia ta jest wykonana z innowacyjnych faktur i ostrych rysów, skupiając się jednocześnie na minimalizmie i prostocie. Teczka z drobnoziarnistą okładką zapewnia wystarczającą ilość miejsca na dokumenty. Zawiera uchwyt na długopis, miejsce na wizytówki, kieszeń na dokumenty i notatnik.

Waga (g): 350

Wymiar: 185 x 230 x 15 mm

Materiał: Skóra

Liczba arkuszy: 40

Waga z opakowaniem: 595 g

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

50 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj