Polar damski DAD Hawker Lady

139023
199,00 zł
Brutto
Polar damski DAD Hawker Lady

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

Sportowy mikropolar, doskonały do wykorzystania jako warstwa 2. Detale zapewniające swobodę ruchów – wstawki na ramionach aby usprawnić wentylację, zamki na dole rękawów. Zapinane na zamek przednie kieszenie, sznurek ściągający na dole. Materiał poddany obróbce zapobiegającej mechaceniu się. Dekoracyjne przeszycia dla stworzenia efektu kontrastu.
10 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj