Zapalniczka żarowa EB-036 Metal Jet

EB-036

Metalowa retro zapalniczka. Dostępna w kolorze czarnym i srebrnym z matowym wykończeniem i lekko chropowatą powierzchnią. Turbo Jet Flame zapewnia precyzję spalania i stabilność płomienia nawet przy silnym wietrze. Zapalniczka jest dostarczana w eleganckim szarym pudełku kartonowym. Zapalniczka spełnia wszystkie unijne normy bezpieczeństwa i jakości, jest produkowana w normie bezpieczeństwa ISO 9994 i posiada certyfikat zabezpieczenia przed dziećmi DIN EN 13869 (dziecko do 6 lat nie może aktywować zapłonu).

Obudowa: metalowa

Wymiary: 61 × 34 × 13 mm

Waga: 50 g

Pole do zadruku: 40 × 21 mm

Kolor
  • Czarny
  • srebrny

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj