Rowerowe

Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Jak uszczęśliwić znajomego rowerzystę? Podaruj mu praktyczny gadżet do jego pojazdu! Możliwości jest wiele i wszystko zależy od zasobności twojego portfela.
Jednymi z częściej wybieranych prezentów dla rowerzystów są zestawy naprawcze zawierające wielofunkcyjne narzędzia ze śrubokrętem i kluczami, klucze do szprych, nasadki, klej w tubie, szlifierki i łaty. Już za kilkadziesiąt złotych możemy nabyć praktyczny zestaw, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego amatora czterech kółek.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj