Rowerowe

Jak uszczęśliwić znajomego rowerzystę? Podaruj mu praktyczny gadżet do jego pojazdu! Możliwości jest wiele i wszystko zależy od zasobności twojego portfela.
Jednymi z częściej wybieranych prezentów dla rowerzystów są zestawy naprawcze zawierające wielofunkcyjne narzędzia ze śrubokrętem i kluczami, klucze do szprych, nasadki, klej w tubie, szlifierki i łaty. Już za kilkadziesiąt złotych możemy nabyć praktyczny zestaw, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego amatora czterech kółek.

Pokazano 1-24 z 61 pozycji

Praktyczne gadżety dla rowerzystów

Jeżeli celujemy w niższą półkę cenową, bądź też zależy nam na sprawieniu mniej zobowiązującego upominku, warto przemyśleć zakup torby bądź ochraniacza na siodełko. Bardzo dobrym pomysłem jest także sakwa, do której możemy schować zakupy, dokumenty oraz wszystko to, co nie mieści się do plecaka. Gadżety dla rowerzysty nie muszą być drogie – za prostą torbę mocowaną na rzepy do tylnego bagażnika zapłacimy ok. 20 zł. Innymi przydatnymi akcesoriami rowerowymi są ochraniacz na siodełko oraz zestaw zapasowych lamp.
W ofercie naszego sklepu znajdziecie akcesoria i gadżety wykonane z materiałów wysokiej jakości i solidnym wykończeniu. Wiemy, że w przypadku przyborów rowerowych trwałość jest sprawą priorytetową. Ciągła i intensywna eksploatacja mogą przyczyniać się do niszczenia sprzętu, dlatego robimy wszystko, aby nasze gadżety spełniały oczekiwania klientów i służyły przez długie lata w niezmienionym stanie.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj