Butelki

Bidony, shakery i butelki sportowe to praktyczne akcesoria, z których możemy korzystać na co dzień. Szczególną popularnością cieszą się gadżety przypominające kształtem normalne butelki, w których można przenosić wodę i inne zimne napoje. Jako że oferowane przez nas modele służą do wielokrotnego użytku, stanowią doskonały ekwiwalent dla jednorazowych butelek z wodą mineralną. Ich cena oscyluje w granicach 20-30 zł, czyli równowartości ok. dwudziestu półlitrowych butelek wody, co w dłuższej perspektywie czyni zakup niebywale opłacalnym.

Pokazano 1-24 z 253 pozycji

Prezent dla sportowca

Sportowcy oraz kolarze chętnie wybierają bidony ze słomką, z których można korzystać w czasie jazdy rowerem. Są wygodne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i solidnie wykonane. Niektóre produkty posiadają specjalny wkład, w którym można umieszczać owoce, i cieszyć się wyjątkowym smakiem napoju. Dodając odrobinę lodu, uzyskamy energetyczną mieszankę, która da nam zastrzyk energii i sprawi, że chętniej oddamy się aktywności fizycznej.
Jeżeli zatem masz wśród swoich znajomych osobę prowadzącą aktywny tryb życia, butelka sportowa będzie dlań doskonałym upominkiem. Biorąc pod uwagę niską cenę, możemy ją wręczyć nawet bez specjalnej okazji. Wszystkie rekomendowane przez nas modele posiadają gwarancję producencką. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów izolacyjnych można je przenosić zarówno w pionie, jak i poziomie, bez obawy o rozlanie zawartości.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj