GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Pendrive

Pendrive to urządzenie, z którego korzystamy na co dzień. Niestety, zważywszy na niewielkie rozmiary często się gubi, przez co warto posiadać w zapasie co najmniej kilka sztuk. Jeżeli zatem chcesz sprawić mały i niezobowiązujący upominek bliskiemu znajomemu, a nie wiesz, co mógłbyś kupić, zastanów się nad zakupem pendrive’a. Ceny tych urządzeń zaczynają się już od kilku złotych. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli, które cieszą oko ciekawą formą i oryginalnym designer. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się pamięci przenośne w formie breloczka bądź długopisu. Możemy je doczepić do kluczy bądź trzymać na zawieszce w portfelu, dzięki czemu mamy pewność, że nie zgubimy ich tak szybko.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 127 pozycji

Pendrive na prezent dla każdego

Gadżety elektroniczne, takie jak pendrive, są nie tylko tanie i funkcjonalne, ale przede wszystkim niezobowiązujące. Coraz więcej firm decyduje się na hurtowe zamawianie pamięci przenośnych – to doskonały pomysł na upominek dla pracowników i stałych klientów. Pomimo że ceny pendrive’ów są niskie, a przy zamawianiu hurtowej ilości praktycznie nie odczuwa się wydatku, ich wartość symboliczna jest bardzo duża. Każda osoba, która otrzyma pendrive (gadżety) z logo firmy albo ciekawym nadrukiem, z pewnością zapamięta darczyńcę. Tym sposobem osiągniemy dwa cele – sprawimy, że obdarowany poczuje się wyjątkowo i sprawimy sobie dodatkową reklamę.

Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 0,14kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 65,00 zł

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

Realizacja

Realizacja

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj