Organizery i teczki z logo firmy

Organizery i teczki z dużą liczbą komór to akcesoria, bez których nie mogłaby się obejść żadna osoba ceniąca perfekcjonizm i rzetelną organizację pracy. Bogata oferta naszego sklepu obejmuje zarówno organizery dedykowane do przenoszenia tableta i komputera, jak i duże teczki, w których bez problemu zmieszczą się przybory inżyniera bądź materiały konferencyjne. Solidnie wykonane i elegancko wykończone sprawdzą się w każdej sytuacji i nawet po dłuższym okresie użytkowania nie stracą swojej funkcjonalności.

Pokazano 1-24 z 123 pozycji

Teczka na dokumenty – komplet z wyposażeniem biurowym

Jeżeli cenisz sobie funkcjonalność i szukasz zestawu, który spełniłby oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, zachęcamy do zakupu organizera z wypełnieniem w postaci kartek A4, karteczek samoprzylepnych, długopisów, ołówków etc. Oferujemy różne warianty kolorystyczne, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Organizer – prezent dla każdego

Nasze nesesery i teczki to doskonały pomysł na prezent dla studenta. Są niebywale funkcjonalne, lekkie i wygodne. W standardowym organizerze bez problemu zmieścimy pokaźny plik kartek, kolorowe zakreślacze oraz inne przydatne przybory piśmiennicze. Jako że w środku znajduje się kilka komór z usztywniaczami i gumowymi wstawkami, mamy pewność, że w czasie rozpinania suwaka, elementy wyposażenia nie zaczną wysypywać się ze środka.
Z takiego prezentu ucieszy się każda osoba ceniąca wygodę i funkcjonalność!

Product added to wishlist
Product added to compare.