Długopisy plastikowe

Nie masz pomysłu na tani i praktyczny upominek dla znajomego? Cenisz sobie oryginalne i niestandardowe rozwiązania? Jeżeli tak, z pewnością zainteresujesz się bogatą ofertą naszych artykułów piśmienniczych.

Pokazano 1-24 z 234 pozycji

Długopisy reklamowe – uniwersalne gadżety

Długopisy plastikowe, zważywszy na niską cenę, można zakupić w ilościach hurtowych. Wybierając różne kolory i pakując je w zgrabne pudełeczko czy ozdobną torebkę, z pewnością sprawimy radość bliskiej osobie. Długopisy to podstawowe przybory piśmiennicze, dlatego dość szybko się zużywają lub gubią. Jeżeli zatem obawiamy się, że elegancki komplet bądź pióro wieczne, nie przetrwają próby czasu, zawsze możemy zainwestować w nieco tańsze rozwiązania. Nawet wśród plastikowych modeli długopisów znajdą się perełki, których funkcjonalność dorównuje droższym modelom.

Długopisy plastikowe – gadżety prezentowe

Wśród wielu modeli długopisów znajdziecie takie o ergonomicznym kształcie, wyposażone w specjalny gumowy uchwyt i sprężysty klips – idealny dla osób mających skłonności destrukcyjne. Elegancki stożkowaty kształt naszych długopisów sprawia, że na pierwszy rzut oka nie różnią się od droższych modeli.
Ostatnimi czasy dużą popularnością wśród klientów cieszą się długopisy z suwmiarką – idealne dla inżynierów i majstrów. Te funkcjonalne gadżety kosztują zaledwie kilka złotych, ale ich wygląd i design czynią zeń niezwykle oryginalny dodatek do właściwego prezentu.  

Product added to wishlist
Product added to compare.