Antystresy

Akcesoria antystresowe to oryginalny, zabawny i niezobowiązujący upominek, który możemy wręczyć zarówno dobremu znajomemu jak i przyjacielowi – nawet bez okazji. Zważywszy na niewielkie rozmiary może być doczepiany do kluczy bądź trzymany w kieszeni. Warto mieć go zawsze pod ręką.

Pokazano 1-24 z 93 pozycji

Dlaczego breloki antystresowe są tak popularne?

Antystresy cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich osób wykonujących stresujące zawody. Pomagają rozładować wewnętrzne napięcie i wyciszają. Kiedy jesteśmy zdenerwowani i chcemy powstrzymać napad agresji, nie powinniśmy tłumić złości w sobie tylko w naturalny sposób uwolnić się od złych emocji. Aby osiągnąć spokój ducha wystarczy sięgnąć po piłki antystresowe i ściskać je tak mocno, jak tylko potrafimy. Już po krótkiej chwili poczujemy się lepiej, a napięcie zelżeje. Żaden inny gadżet nie pozwoli nam tak szybko wrócić do codziennych obowiązków.

Antystresy dla każdego

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli gadżetów antystresowych dostępnych w różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Niektóre z nich są na tyle małe, że możemy dołączyć je do klucze. Inne – nieco większe – sprawdzą się do użytku biurkowego. Możemy zawsze trzymać je pod ręką i sięgać w chwili większego stresu. Wybierając model w oryginalnym kształcie, nie tylko zyskujemy funkcjonalny antystres, ale także świetną ozdobę biurową, którą możemy postawić na biurku w charakterze dekoracji.  

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj