Stacje meteo

Domowe stacje meteorologiczne to ciekawy pomysł na prezent dla osób, które lubią trzymać rękę na pulsie. Jeżeli chcesz na bieżąco monitorować stan pogody, wilgotność powietrza oraz skoki ciśnienia, na pewno docenisz to wielofunkcyjne urządzenie.

Pokazano 1-24 z 39 pozycji

Domowe stacje pogodowe – pomysł na prezent

Większość modeli dostępnych w naszej ofercie posiada kolorowy wyświetlacz, na którym wyświetlana jest prognoza pogody za pomocą symboli. Dokładny termometr pokazuje zarówno temperaturę wewnętrzną, jak i zewnętrzną, a wbudowany higrometr odnotowuje wszelkie zmiany wilgotności powietrza. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość przełączania jednostek.

Wielofunkcyjność urządzenia

Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś okazji korzystać z domowej stacji pogodowej, możesz mieć wątpliwości co do sensu jej zakupu. Wszak temperaturę czy wartość ciśnienia można sprawdzić na stronach portalów meteorologicznych. Nic bardziej mylnego! Stacja meteo to coś więcej niż termometr czy barometr – to wielofunkcyjne spersonalizowanie urządzenie, dzięki któremu możemy non stop monitorować pogodę i wilgotność powietrza w naszym pomieszczeniu. Z takiego prezentu ucieszy się każda osoba, która chce polepszyć komfort swojego życia. Ceny poszczególnych modeli są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Za najtańszą stację domową meteo zapłacimy nie więcej niż 30 zł. W tej cenie otrzymamy urządzenie z wbudowanym ekranem LED oraz najważniejszymi funkcjami przypisanymi do profesjonalnych stacji.  

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj