Latarki

Latarka to akcesorium codziennego użytku, które ułatwia nam wykonanie wielu codziennych czynności. Większość z nas posiada w swoich domowych zbiorach duże i nieporęczne latarki, które zajmują dużo miejsca i są wyjmowane tylko w razie konieczności. W naszym sklepie internetowym znajdziecie małe i funkcjonalne latarki magnetyczne oraz LED, które można wykorzystywać na wiele sposobów. Ich ceny wahają się od kilku do kilkudziesięciu złotych, zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Pokazano 1-24 z 204 pozycji

Jaką latarkę wybrać?

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się latarki ledowe na klips mocowane do książki albo pliku kartek. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią oddawać się lekturze w łóżku. Niezwykle wygodne i funkcjonalne są także latarki czołowe. Po nałożeniu na głowę nie zsuwają się i przez cały czas pozostają w jednym miejscu. Można je wykorzystywać, np. podczas porządkowania ciemnych pomieszczeń (strychu, piwnicy) jak i w czasie jazdy na rowerze w charakterze dodatkowego oświetlenia.

Latarki – przywieszki

Malutkie latarki na breloczek zakupimy już za kilka złotych. Te gadżety na pewno przypadną do gustu kierowcom oraz właścicielom domów jednorodzinnych, którzy zapewne nie raz mieli problem z dopasowaniem kluczyka do zamka. Jako że akcesoria posiadają wbudowaną diodę LED ich trwałość jest znacznie wydłużona. Dzięki swoim niewielkim gabarytom i lekkości mogą być doczepiane do każdego breloczka na klucze i noszone w torebce.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj