GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Długopisy reklamowe

Upominki dla kontrahentów oraz klientów są swego rodzaju wizytówką danej firmy. Charakteryzuje je praktyczne zastosowanie z uwzględnieniem materiału reklamowego, którym może być np. nadrukowane logo firmy, logotyp, claim lub inny element kojarzony z reklamowaną marką. Trafnym działaniem wizerunkowym może być także dopasowanie gadżetu do specyfiki funkcjonowania firmy, np. długopisy reklamowe świetnie sprawdzą się w branży marketingowej, HR, księgowości i nie tylko. Wręczone podczas spotkań firmowych lub targów okażą się długofalowym działaniem wizerunkowym - każdy twórca marki powinien zadbać o swoją widoczność na rynku. Nasze długopisy reklamowe z nadrukami różnego rodzaju będą idealne do promowania Państwa działalności.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 68 pozycji

Długopisy reklamowe - funkcjonalny gadżet promujący firmę

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele inspirujących gadżetów. Długopisy są jedną z najbardziej znanych form reklamy poprzez nadrukowanie na nich logo lub logotypu firmy. W ofercie proponujemy długopisy reklamowe takich marek, jak: MAKITO, Ritter Pen, Uma Pen, TOPPOINY, VOYAGER czy XD Design. Wiele kolorów (od klasycznej czerni, po odważną, wyrazistą zieleń) oraz modeli do wyboru (np. z zatyczką, dotykowy, wielofunkcyjny, z latarką) to odpowiedź na potrzeby klientów o zróżnicowanych oczekiwaniach. Każdy nasz projekt nadruku przekłada się na staranne wykonanie. Wyjątkowym produktem jest długopis wielofunkcyjny 5w1, powstały z bambusa. Będzie to doskonały materiał reklamowy, odzwierciedlający Państwa troskę o środowisko i życie w duchu eko. Estetyczny, nowoczesny produkt pełni także funkcję mini linijki, poziomicy, śrubokrętu oraz touch pena, dzięki czemu może być używany w wielu sytuacjach na co dzień. Świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w kieszeni każdego fachowca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj