Formy płatności

1. System Transferuj.pl

W systemie transferuj.pl dostępne są poniższe formy płatności. Więcej o systemie dowiecie się Państwo klikając w baner poniżej.

Płatności internetowe zapewnia serwis Transferuj.pl , dzięki któremu mogą Państwo wybrać jedną z 40 metod płatności

Bezpieczeństwo transakcji

W Transferuj.pl wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem SSL, a certyfikat wiarygodności firmy został wystawiony przez renomowaną międzynarodową firmę Thawte Inc. (www.thawte.com). Za każdym razem podczas dokonywania zakupu w sklepie, podczas wyboru płatności w sklepie połączenie jest szyfrowane. Świadczy o tym mała żółta kłódka znajdująca się na dole w pasku przeglądarki. Aby mieć pewność, że Państwa dane są bezpieczne proszę zawsze sprawdzać czy w przeglądarce jest widoczna żółta kłódka. Należy zwrócić uwagę, aby adres podczas wyboru płatności zawsze zaczynał się od https:// a nie http://.

Ochrona danych osobowych w Transferuj.pl

Transferuj.pl przykłada ogromną wagę do kwestii zachowania prywatności swoich klientów. Polityka zachowania poufności na stronach internetowych Transferuj.pl jest udostępniana wszystkim zainteresowanym. Brachia S.J., jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo udostępnionych danych. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem działalności usługowej serwisu. Transferuj.pl nie przechowuje numerów kart kredytowych, ani danych potrzebnych do dokonania nimi transakcji. Transferuj.pl nie posiada również żadnych innych informacji potrzebnych do dokonania przelewu z konta bankowego użytkowników, bądź uzyskania dostępu do jakiegokolwiek konta bankowego. Transferuj.pl wykorzystuje dane potrzebne do realizacji zamówienia, podane w formularzu płatności, tylko do realizacji transakcji. Wgląd do tych danych ma tylko Sprzedawca korzystający z płatności Transferuj.pl, dane te nie są przekazywane żadnym innym podmiotom gospodarczym lub serwisom. Transferuj.pl potrzebuje e-mail użytkownika tylko do wysłania elektronicznego potwierdzenia opłaty (EPO) dla kupującego, które jest wysyłane automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Transferuj.pl nie udsotępnia Sprzedawcom numerów kont użytkowników, kupujących przez nasz system płatności. Transferuj.pl nie wysyła spamu pod żadną możliwą postacią, oraz NIE PROSI przy pomocy wiadomości e-mail o podanie haseł do logowania lub potwierdzania transakcji, oraz nie prosi (nie posiada takich informacji i ich nie przechowuje) o dostęp do rachunku lub kont.

2. Przelew bankowy 

konto w banku Millenium : nr konta 28 1160 2202 0000 0001 9698 2468

3. Płatność za pobraniem

4. Płatność kartą kredytową- w trakcie wdrażania

Product added to wishlist
Product added to compare.