Scyzoryki

Czy za małe pieniądze możemy kupić dobry scyzoryk? Okazuje się, że tak! W ofercie naszego sklepu znajdziecie scyzoryk wielofunkcyjny, za który zapłacicie zaledwie kilka złotych! Jeżeli jednak zależy wam na wyższej jakości i szukacie eleganckich i trwałych rozwiązań zachęcamy do kupna scyzoryka uniwersalnego ze specjalnym nadrukiem przywołującym na myśl tradycyjny scyzoryk szwajcarski. Oprócz ostrza gadżet zawiera kółko, pęsetę, wykałaczkę, nożyczki, pilniczek oraz – rzecz jasna – śrubokręt. Wszystko zamknięte w niewielkim akcesorium skrojonym na miarę potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego, użytkownika.

Pokazano 1-24 z 88 pozycji

Scyzoryki na prezent

Rozbieżność cenowa między poszczególnymi modelami scyzoryków jest ogromna. O ile za najprostsze stalowe modele zapłacimy nie więcej niż kilka złotych, o tyle eleganckie scyzoryki z antypoślizgowymi nakładkami, wyposażone w kilkanaście pomniejszych akcesoriów to koszt rzędu kilkuset złotych. Klienci mają zatem możliwość wyboru takiego modelu, który najlepiej spełni ich potrzeby.

Dlaczego warto wydać więcej?

Prawdziwy szwajcarski scyzoryk to akcesorium, które może z powodzeniem zastąpić kilkanaście innych narzędzi. Otwieracz do puszek, korkociąg, śrubokręt gwiazdkowy i mini śrubokręt, ostrze do zdejmowania izolacji, szydło, nożyczki, piłka drewna, piłka do metalu, pilnik do metalu itd. Mimo swoich niewielkich rozmiarów scyzoryk mieści wszystkie gadżety niezbędne dla początkującego majsterkowicza. Jeżeli zatem nie potrzebujesz kompletnej skrzynki narzędziowej, może warto pomyśleć o zakupie poręcznego urządzenia wielofunkcyjnego?

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj