GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Notesy reklamowe

Firmy niejednokrotnie stają przed wyborem idealnego, drobnego upominku dla klientów, kontrahentów czy uczestników szkoleń. Tymczasem eleganckie i praktyczne notesy reklamowe mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Są bardzo poręczne, budują wizerunek firmy, a wiele osób posiłkuje się nimi w pracy lub poza nią. Można wybierać spośród wielu wariantów modeli i okładek.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 187 pozycji

Notesy reklamowe ekologiczne dla miłośników natury

Notesy reklamowe mają nie tylko wspierać w codziennej pracy, ale również budować pozytywny wizerunek firmy. Jeśli są Państwo zwolennikami ekologii, warto rozważyć zakup notesów reklamowych ekologicznych jak np. modelu z korkową bądź bambusową okładką. Naturalne i ekologiczne, bez skóry zwierzęcej czy sztucznych włókien. Kartki są umieszczone na specjalnej spirali, dzięki czemu wygodnie je odwracać. Niektóre produkty mogą również zawierać długopis. Jeśli szukacie Państwo alternatywnego, choć podobnego, rozwiązania, polecamy kartki samoprzylepne na specjalnej palecie lub ekologiczny zestaw biurowy z kartonu. Praktyczny, estetyczny i wyposażony w eleganckie kartki z recyklingu.

Klasyczne, ponadczasowe notesy reklamowe w formie książeczki również cieszą się niesłabnącą popularnością. Sprawdzą się świetnie w branży finansowej czy prawniczej. Niektóre modele mają dodatkowe kieszonki lub inne udogodnienia. Takie notesy jak i notesy reklamowe z długopisem wyposażone są w eleganckie opakowanie prezentowe i świetnie nadają się na okolicznościowy upominek. W naszej ofercie znajdziesz produkty różnych marek, np. Moleskine, Bullet czy Blue Collection.

Bogaty wybór notesów reklamowych z długopisem

Nasze notesy reklamowe mają różne formaty. Niektóre są na spirali, inne szyte. Część otwiera się od góry, a część przyjmuje formę książkową. Okładka może być wykonana z bambusa, korka, kartonu czy płótna. Model Carbon powstał z kolei z unikalnego surowca: papieru z kamienia, bez dodatku celulozy, drewna czy wody. Niektóre propozycje notesów mają dodatkowe udogodnienia, jak np. notesy reklamowe z długopisem czy z dołączonymi karteczkami samoprzylepnymi. Warto również wspomnieć o wielości wariantów kolorystycznych: szarości, granaty, błękity, a może szlachetna czerń? Wszystko zależy od upodobań naszych klientów.

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 73,00 zł

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

Realizacja

Realizacja

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj