GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Notesy

Notesy na prezent to praktyczne rozwiązanie problemu z wyborem upominku. Pozwalają zapanować nad kalendarzem spotkań firmowych, długimi listami zadań do wykonania albo domowym budżetem. Dzięki notesom nigdy nie zapomni się już o dacie złożenia ważnych dokumentów, badaniach kontrolnych czy długofalowych planach. Służą pomocą zawsze wtedy, gdy trzeba zanotować ważne informacje. Sprawdzają się szczególnie w okresie świąteczno-noworocznym, kiedy powoli planuje się kolejne miesiące, wydatki czy przyjmuje postanowienia. Pozwalają uniknąć problemu “nietrafionych podarunków”, bo przecież chętnie się z nich korzysta. Oprócz tego są niezwykle eleganckie.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 67 pozycji

Notesy na prezent ze skóry syntetycznej oraz ekologiczne

W naszej ofercie do wyboru są piękne modele ze skóry syntetycznej w formacie A5 lub A6. W ofercie znajdują się również ekologiczne, wykonane z troską o środowisko naturalne. Nie tylko sprawdzą się w roli świątecznego prezentu. Notesy na prezent to również świetny sposób na budowanie świadomości marki albo upominek dla klientów czy kontrahentów. Ze względu na to, że zawierają logo oraz dane kontaktowe, ułatwiają wzajemną komunikację. Notesy ekologiczne pozwalają oprócz tego pozycjonować się jako firma świadoma ekologicznie, co w dobie kryzysu klimatycznego ma niebagatelne znaczenie - takie produkty wytwarzane są z materiałów pochodzących z recyklingu.

Notes z wizytownikiem albo karteczkami samoprzylepnymi

Okres świąteczny to niejedyna okazja, aby budować pozytywne relacje. Notesy na prezent przydadzą się jako cenny element pakietów konferencyjnych czy jako upominek podczas szkolenia. W zależności od potrzeb można wybrać zestaw z długopisem, wizytownikiem czy karteczkami samoprzylepnymi. Wszystko po to, by z konferencji wynieść jak najwięcej. Bo notes to znacznie więcej niż prezent. To banalnie proste (za to bardzo skuteczne!) narzędzie pozwalające dobrze wszystkim zarządzać.

Notesy - miejsce na poukładanie planów

Profesjonalny wygląd notesów pozwala zabrać je na każde wydarzenie. Podczas spotkań biznesowych będą mieli Państwo pod ręką możliwość zapisania najważniejszych informacji lub przygotowania odpowiedniego planu na dany event. Podręczne notatki pomogą zatrzymać szczegóły, które przy natłoku informacji mogłyby umknąć w przyszłości. Na okładce notesu mogą Państwo umieścić dowolne logo. Nadruki różnego rodzaju nie tylko wzbogacą wygląd notatników, ale przede wszystkim pozwolą profesjonalnie zaprezentować Państwa firmę bądź stowarzyszenie. Notesy na prezent będą wyglądały elegancko w każdej sytuacji, dlatego są doskonałą formą grantów dla pracowników, a także podstawowym wyposażeniem biura. Sprawdzą się również w ramach upominków dla partnerów biznesowych bądź klientów, stanowiąc przy okazji formę przemyślanej i dobrze widocznej reklamy.

Praktyczne notesy na prezent dla każdego

Szeroki wybór notesów pozwala dopasować estetyczny wygląd zarówno strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej do Państwa potrzeb. Projekt wizualizacji logo na notesach na prezent to z kolei prosty sposób na budowanie pozytywnej relacji z klientem oraz siły marki. Ekologiczne rozwiązania, takie jak Notatnik ekologiczny na spirali czy Notes A5 Recycle, stawiają na jasne powierzchnie pozbawione dodatkowych ozdobników. Jeśli cenią Państwo prestiż, bardzo dobrym wyborem okaże się Notes Cerruti Dock business A6, który zachwyca swoją elegancją. Do codziennego użytku rewelacyjnie sprawdzi się zaś Notes A5 Journal Books cuppia. Wyjątkowa jakość wykonania sprawia, że zachowają swój niebanalny wygląd na długi czas. Notesy na prezent są niezobowiązującym wyborem, ponieważ każdy korzysta z notatników, zwłaszcza osoby pracujące w biurze oraz te, które posiadają napięty harmonogram. Są one szczególnie przydatne również studentom lub osobom uwielbiającym tworzyć (pisać wiersze czy szkicować). Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem.

Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 6,85kg

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 239,00 zł

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

Realizacja

Realizacja

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj