GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Powerbanki

Elegancki i stylowy powerbank to idealny pomysł na prezent dla osoby, która intensywnie korzysta z urządzeń mobilnych i miewa problemy z ich ładowaniem w ciągu dnia. Biorąc pod uwagę, że bateria smartfona czy tablet – przy ciągłej eksploatacji – zużywa się średnio po kilku godzinach, w wielu przypadkach musimy ładować urządzenia dwa razy dziennie. Jeżeli mamy pod ręką kontakt, sprawa wydaje się prosta – gorzej, jeżeli prowadzimy aktywny tryb życia i nie możemy poświęcić choćby kilkunastu minut na podładowanie sprzętu. W takim przypadku powerbank będzie dla nas wybawieniem.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 201 pozycji

Powerbank na prezent – jaki wybrać?

Zakup powerbanka jest nieco droższą inwestycją niż kupno pamięci przenośnej, dlatego doskonale nadaje się na prezent dla bliskiej osoby. Tańsze modele, o nieco mniejszej pojemności, mogą być mało funkcjonalne, dlatego zachęcamy do zakupu sprzętu, który wystarczy na co najmniej dwa ładowania baterii. Oczywiście, ma uniwersalnej metody pozwalającej określić wydajność urządzenia, dlatego przed zakupem warto sprawdzić wyjściową pojemność baterii w urządzeniu mobilnym i porównać z parametrami powerbanka.

Powerbank – gadżet dla każdego

Kupując nasze urządzenia, możecie mieć pewność, że są nie tylko wydajne i funkcjonalne, ale także estetycznie wykonane. Wiemy, jak ważny jest ekskluzywny design, dlatego robimy wszystko, aby nasze produkty prezentowały się nienagannie i miały solidne wykończenie. Mamy nadzieję, że docenicie nasze starania!

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 0,74kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 125,00 zł

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

Realizacja

Realizacja

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj