Dla dzieci

O ile wybór prezentu dla osoby dorosłej bywa umiarkowanie problematyczny, o tyle zadowolenie dziecka jest ogromnym wyzwaniem. Jeżeli chcemy trafić w gust malca warto postawić na uniwersalne rozwiązania i wręczyć mu akcesorium, które ma wartość symboliczną, np. świnkę skarbonkę lub ładny porcelanowy kubek. Dziecko będzie zachwycone z prezentu, które dotychczas kojarzyło się z „dorosłością”. Pierwsza świnka skarbonka jest zawsze dużym wydarzeniem, dlatego możemy mieć pewność, że wręczając dziecku gadżet, pozostawi tę chwilę w pamięci na długi czas. Porcelanowy kubek ma podobny wymiar symboliczny. Dziecko, które do niedawna piło herbatkę w plastikowym kubeczku, otrzymuje nagle naczynie, z którego piją także jego rodzice. Maluch na pewno doceni nasz gest i postawi prezent na honorowym miejscu, a my zostaniemy zapamiętani jako osoby, które w jakiś sposób wpłynęły na jego życie i postrzeganie świata.

Pokazano 1-24 z 207 pozycji

Tanie gadżety dla dzieci

Zabawki dla dzieci nie muszą być drogie. Jeżeli dysponujemy niewielkim budżetem, nadal możemy sprawić dziecku przemyślany prezent dostosowany do jego wieku i umiejętności. Kosztowne zabawki nie zawsze są mile widziane. Jeżeli chcemy wpoić dziecku pozytywne wartości, już od wczesnych lat pokazujmy mu, że małe rzeczy mogą sprawić równie dużą radość co prezenty z wyższej półki. O wiele ważniejsza jest bowiem wartość sentymentalna niż ilość gotówki poświęcona na spełnienie kaprysów malucha.  

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj