Biuro i firma

Akcesoria biurowe takie jak metalowe długopisy, pióra wieczne lub pióra kulkowe, to doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent. Każdy z nas korzysta z przyborów piśmienniczych, jednak nie każdego stać na ładny długopis z sygnaturą lub elegancko wykończone pióro. Wręczając taki upominek, możemy mieć pewność, że sprawimy ogromną radość osobie obdarowanej. Nawet jeżeli posiada w swoich zbiorach ładne pióro lub solidny długopis, na pewno doceni nasz pomysł i będzie stosowała przybory wymiennie.

Pokazano 1-24 z 1895 pozycji

Upominki biurowe – ciekawe pomysły

Akcesoria biurowe to nie tylko segregatory, organizery czy samoprzylepne karteczki. Wśród wielu produktów znajdziecie także profesjonalne ołówki automatyczne dedykowane osobom wykonującym prace techniczne lub uwielbiającym rysować, zestawy piśmiennicze oraz pomysłowe długopisy wykonane z papieru, bambusa oraz innych ekologicznych materiałów. Możliwości jest na tyle dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. W przypadku zainteresowania oferujemy również wykonanie nadruków na wybranych modelach długopisów i ołówków.

Ekologiczne gadżety biurowe

Długopisy, notesy reklamowe ekologiczne czy organizery wykonane z papieru oraz wysokiej jakości półproduktów sprawdzą się w roli drobnego upominku dla znajomego z pracy czy szkoły. Ich ceny wahają się od kilku do kilkunastu złotych, dzięki czemu pozostają w zasięgu każdego portfela. Mamy nadzieję, że i wy docenicie wysoki standard wykonania naszych akcesoriów – gotowe inspiracje pozostają w zasięgu waszych rąk!