GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Pióra wieczne

Nie masz pomysłu na elegancki, a zarazem uniwersalny prezent, który można wręczyć zarówno członkowi rodziny, bliskiemu znajomemu, jak i współpracownikowi? Jeżeli tak, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą stylowych piór wiecznych. Perfekcyjne wykończenie i oryginalny design czynią zeń małe dzieła sztuki użytkowej, zachwycając nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 62 pozycji

Pióro wieczne – upominek na każdą okazję

Pióro wieczne jest prezentem o dużej wartości sentymentalnej. Jeżeli chcemy sprawić komuś prezent, który będzie towarzyszył mu przez wiele lat, warto pomyśleć o kupnie eleganckiego i solidnie wykonanego pióra opakowanego w piękny futerał albo skórzany pokrowiec. Nawet jeżeli pióro nie będzie służyło mu na co dzień, stanie się akcesorium na specjalne okazje.

Pióro wieczne – prezent dla ucznia

Pióro wieczne to często wybierany prezent na rozpoczęcie albo zakończenie roku szkolnego. Uczeń na pewno doceni nasz gest i chętnie skorzysta z możliwości pisania czymś innym niż długopisem albo ołówkiem. Pióro wieczne (gadżet) doskonale wyrabia rękę i sprawia, że użytkownik nieświadomie uczy się sztuki kaligrafii. Dobrze wyważone pióro staje się bardzo osobistym gadżetem, który może towarzyszyć uczniowi przez wszystkie lata nauki.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych doskonałych piór wiecznych i kulkowych, które idealnie będą pasowały do eleganckiego notesu reklamowego. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.  

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj