GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Bezpieczeństwo

Dbanie o zdrowie i życie naszych najbliższych nie jest naszym przywilejem tylko obowiązkiem – jeżeli możemy w jakiś sposób zwiększyć bezpieczeństwo ich codziennego funkcjonowania, nie powinniśmy z tego rezygnować. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele przydatnych akcesoriów, które wielokrotnie uratowały ludziom życie. Większość z nich nie kosztuje więcej niż kilka złotych. To wydatek, który naprawdę się opłaca.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 102 pozycji

Zestawy odblaskowe do roweru i nie tylko

Poruszanie się po skraju ulicy po zmroku jest bardzo ryzykowne. Jeżeli zdarza ci się wracać do domu nocą bądź jeździć rowerem po zachodzie słońca, rekomendujemy zakup odblaskowych akcesoriów, dzięki którym pieszy lub rowerzysta jest widziany już z odległości 100 metrów. Te proste gadżety powinny znaleźć się w torbie każdego! Nie ma bowiem osoby, która przynajmniej raz na jakiś czas nie potrzebowałaby tego zabezpieczenia.

Opaska odblaskowa na ramię – upominek z przesłaniem

Biorąc pod uwagę niskie ceny gadżetów odblaskowych można śmiało powiedzieć, że sprawdzą się na każdą okazję – zarówno w charakterze dodatku do prezentu, jak i samodzielnego upominku. Możemy je wręczać znajomym, przyjaciołom czy rodzinie. Taki prezent ma ogromną wartość sentymentalną i stanowi dowód na to, że zależy nam na bezpieczeństwie obdarowanego. Darując zaczepy odblaskowe, opaski czy inne akcesoria, na pewno wywołamy uśmiech na jego twarzy. Znajomemu rowerzyście możemy natomiast wręczyć lampy mrugające na baterię – nawet jeżeli posiada już jedną parę, druga z pewnością się kiedyś przyda.  

Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 3,98kg

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 61,00 zł

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

Realizacja

Realizacja

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj