Aktówki

Aktówka to produkt galanteryjny dedykowany osobom, które prowadzą aktywne życie zawodowe bądź potrzebują poręcznego organizera na studia lub do szkoły. Klasyczna aktówka składa się z kieszonki oraz komory z wbudowaną klamrą na kartki A4. W kieszonce możemy przechowywać luźne kartki, dokumenty bądź inne zapiski. W dużej komorze znajdują się natomiast kartki, na których można wykonywać notatki – klamra pełni rolę stabilizatora i poprawia komfort pisania. Miejsce wydzielone na długopis oraz przybory piśmiennicze znajduje się zazwyczaj w środkowej części akcesorium. C

Pokazano 1-24 z 60 pozycji

Teczka skórzana – stabilna i funkcjonalna

Podstawowym wymogiem stawianym przed aktówką jest funkcjonalność, dlatego też większość modeli posiada dodatkowe zabezpieczenia, które zwiększają komfort korzystania z akcesorium, np. zamki w wewnętrznych kieszonkach. Zastosowanie ochrony w postaci suwaka zabezpiecza przed wysypaniem się zawartości aktówki podczas otwierania. Modele, które nie posiadają suwaka są bardziej problematyczne w użytkowaniu.

Teczka na dokumenty i notatki

Wbrew swojej nazwie aktówka może być użytkowana w inny sposób niż tylko do przenoszenia dokumentów. To doskonały organizer biurowy, który przypadnie do gustu wszystkim osobom o klasycznych gustach. Sposób wykończenia oraz usztywniany szkielet czynią zeń kompaktowy ekwiwalent standardowej teczki na dokumenty. Jeżeli zatem nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, a wiesz, że preferuje luksusowe akcesoria galanteryjne, aktówka będzie strzałem w dziesiątkę.

Product added to wishlist
Product added to compare.